muzyka.mysliwska.pl
Forum sygnalistów i sympatyków muzyki myśliwskiej

Konkursy - Spychowo 2014

Blazej Chmielewski - Pon Sie 11, 2014 1:09 pm
Temat postu: Spychowo 2014
Nie było Mareczka na konkursie w Spychowie (żałuj Mareczku) i nie ma za bardzo komu sprawy zdać, jak było.

Mówiąc szczerze mnie też nie za bardzo chce się zmierzyć z opisaniem wrażeń z tej imprezy. Jest ich tak wiele i są tak pozytywne, że musiałbym pisać 4X dłużej i 10X słodziej niż zwykle to robi Główny Reportażysta Konkursów KSM.

W imieniu swoim i całego zespołu ZSL BÓR dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w spychowski konkurs, spływ :mrgreen: , koncerty, wystawy i BIESIADĘ :mrgreen: :razz: :twisted: :mrgreen: :?: :?: :?: :shock: :shock: , którą będę wychwalał i podawał za wzór przy każdej okazji.

Szanuję i doceniam także konsekwencję komisji sędziowskiej i organizatorów. Sklasyfikowanie pozakonkursowe za występ w niepełnym składzie w klasie G (brak relacji rogów Pless i Par force - 5:3) wcale nas (ZSL BÓR) nie dotknął. Ruszając ze Szczecinka wiedzieliśmy że tak będzie i chcieliśmy zagrać fair play - nie przebieraliśmy nikogo jako statysty z Plessem w łapie, byleby zadowolić regulamin. Uszanowaliśmy także inne zespoły, które pięknie grały na konkursowej scenie.

Szkoda tylko, że inne grupy "rozdrabniają się" na kilka zespołów w różnych klasach, by startować i po puchary chodzić, zamiast w jednej mocnej grupie grać - co z resztą doskonale potrafią robić. Ale pytanie, czy takie działanie jest koleżeńskie i dające korzyść polskiej sygnalistyce, pozostawiam otwarte.

Jeszcze raz wielkie dzięki SPYCHOWSKIM LEŚNIKOM za wspaniałe przeżycia, dobrą zabawę i do zobaczenia!

MAREK KOCHAN - Wto Sie 12, 2014 12:31 pm
Temat postu: Re.Spychowo konkurs
Jest mi niezmiernie miło ,że tak znamienita osoba jak Błażej Chmielewski raczyła wspomnieć o mojej skromnej osobie i to jeszcze jak ..... :grin: :grin: W bardzo miły sposób. Bardzo dziękuję za to wspomnienie i fakt bardzo żałuję swojej nieobecności na tak przezacnej imprezie jaka odbyła się jak co roku w Spychowie. Ponieważ swego czasu ja również tam byłem przeto wiem co straciłem . Błażeju Ty jak i inni min.Jasiu wiedzieliście wcześniej o mojej nieobecności więc myślę,że tym razem zostanę usprawiedliwiony i konsekwencje w stosunku do mojej osoby nie będą wyciągnięte. Muszę Wam się przyznać ,że ja tam byłem nie dalej jak 29-06-2014 r wracając z Konkursu w Augustowie zajechałem do Spychowa . Zagrałem na scenie Spychowskiej nawet miałem publikę w postaci dwóch młodzieńców którzy z pewnym zdziwieniem obserwowali mój występ. Tak Jasiu tam byłem i dla Was zagrałem no i dla siebie. Chociaż w taki sposób mogłem tam być . Gratulacje dla organizatorów bo i z innych stron doszły mnie słuchy o wspaniałościach tej imprezy zresztą świadczy o tym długa lista uczestników. Oczywiście gratuluję wszystkim którzy "zapudlili " w szczególności Gabrysi która zdobyła tak zaszczytne laury . Pozdrawiam wszystkich i już dzisiaj zapraszam na "Pierwsze Ogólnopolskie Spotkania Pasjonatów Muzyki Myśliwskiej" do Garbicza ale o tym bliżej w następnym poście .Pozdrawiam wszystkich i Darz Bór !
Marek Kochan