muzyka.mysliwska.pl Polski Związek Łowiecki
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
RÓG WOJSKIEGO W BRZEGU
Autor Wiadomość
Bautek 

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 11:00 pm   RÓG WOJSKIEGO W BRZEGU

Kolejny Róg Wojskiego za Nami, więc myślę, że z wolna można powymieniać się opiniami na temat tego Konkursu.
Ze swojej strony, jak i w imieniu "Akteonu" chciałbym powiedzieć, że Mistrzostwa Te, choć może utrzymane w stałym kanonie tego typu zmagań, zostaną zapamiętane na długie lata. Przyczyną tego jest wspaniała integracja trzech Zespołów Akademickich Studentów Leśnictwa, która mam nadzieję z roku na rok będzie się coraz bardziej rozwijać i coraz mocniej łączyć wszystkich młodych miłośników Muzyki Myśliwskiej.
Róg Wojskiego w Brzegu to też chwile, w których napięcie i emocje sięgały ponad mury zamku będącego areną naszego festiwalu. I Miejsce Adama Jażdżewskiego w klasie "A" oraz podium w klasie "G" i "MB" na którym stanęli ramię w ramię Poznaniacy, Krakowiacy i Warszawiacy to bez wątpienia najpiękniejsze chwile tego festiwalu.
Jasiowi oraz Zespołom Madzi i Kamili gratuluję raz jeszcze!

Ze swojej strony chciałbym jeszcze raz zapewnić koleżanki i kolegów z Venatora, że za rok, z całych sił postaramy się dać Wam możliwość rewanżu w pucharowo-rozbijanej kwestii:)

Pozdrawiam serdecznie
Darz Bór

Bartłomiej Barański - ZSM " AKTEON" WL SGGW

Joanna 
Joanna

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 1:51 am   

Hej! Z góry, z góry! Jadą Mazury!
Właśnie dojechaliśmy! Długa droga, więc i dużo czasu było na dyskusje i podsumowania.
Wiele by tu pisać, jednak najpierw trzeba odespać te trzy szalone dni:)
Jedno trzeba jednak zaznaczyć:
Wielkie gratulacje dla Organizatora Konkursu (moim skromnym zdaniem: perfekcyjna organizacja, a słowo perfekcja nie wymaga chyba dalszego rozwinięcia:) Wielkie podziękowania dla całego sztabu ludzi, którzy pracowali nad przebiegiem tej imprezy i jej sielankowy klimat!
Dla zespołu mistrzowskiego ZTM VENATOR wielki ukłon - ale co tu dużo mówić, po prostu potwierdziliście mistrzowski poziom! Nie po raz pierwszy!
Podobnie ZSM Akteon i ich muzyczne show i zwycięstwo w MB! Wręcz śmiem twierdzić, że konkurs muzyki myśliwskiej został stworzony pod Was!
Wszystkim zwycięzcom i wszystkim uczestnikom! Hip Hip Hura!
A to, co z początku nam się wydawało "na minus" - noclegi oddalone o 20-30 km od Brzegu, w naszym przypadku w prześlicznym miasteczku Grodków... Dzięki Venatorom, Akteonom, Rzeczenicy i jeszcze kilku innym zespołom za tak.. mhmm.. owocne podsumowania dni każdego wieczoru:)
PS I. Zgadzam się w 100% z przedmówcą Bartkiem: konkurs w Brzegu przejdzie do historii! Właśnie za tą integrację!
Joanka
PS II. Solowo mi nie wypada, ale Jaś się chyba nie obrazi:) Jasiu najlepszym naszym przyjacielem jest! Jemu chwała jemu cześć! Zasłużył!
Darz Bór!

Karol Grzywacz 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 11:07 am   

Jeszcze raz serdeczne gratulacje Jasiu, kogo jak kogo, ale Ciebie najbardziej brakowało w gronie Mistrzów Polski. Teraz tylko czekać aż Róg Wojskiego pojedzie na Mazury!

owca 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 3:41 pm   

I od Gryfa jeszcze raz NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM!!!!!!!
Kwestię "pewnego Pana" pozostawiam Kierownikom lub innym :lol:

TAXUS 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 4:24 pm   

Co do organizacji - wszystko jak dla mnie pięknie. Przesłuchania w jednym miejscu razem z biesiadą, wszystko sprawnie bez zająknięcia (może po za tym, że piwo na biesiadzie "frikowe" skończyło się nim zdążyłem go spróbować ;(, ale pomimo tego biesiada pierwsza klasa!)

Z tego miejsca pragnę również pogratulować w imieniu swoim jak i ZSM TRYK przy N-ctwie Międzylesie zwycięzcom poszczególnych klas solowych, Koleżankom i Kolegom Sygnalistom z dalszych miejsc "pudła" i tych mniej lub bardziej od niego odległych pierwsze za kunszt przedstawiony na scenie podczas przesłuchań a drugie to za odwagę bo stres moim zdaniem jest o wiele większy niż na konkursach regionalnych.

Pragnę pogratulować zwycięzcom klasy Mistrzowskiej G - Zespołowi Venator, Zwycięzcom klasy Muzyki Myśliwskiej MB - Zespołowi Akteon, a najbardziej to mojemu sentymentalnemu zespołowi - Hagard - Krew Sokoła niczym miód na serce ;-) mam nadzieję, że w przyszłym roku się uda na szczyt dolecieć!

Gratulacje dla zwycięzców pozostałych klas zespołowych!

To chyba tyle z gratulacji :D Teraz wypada jeszcze podziękować wszystkim za wspaniałą atmosferę konkursu i biesiady!

Do zobaczenia w przyszłym roku!

migur 

Wysłany: Pon Cze 20, 2011 8:13 pm   

I jeszcze gratulacje dla Pana Łowczego Okręgowego za to, że mimo usilnych prób, nie zdołał zepsuć tej imprezy...
Integracja akademicka bardzo mnie wzruszyła, tak samo, jak zwycięstwo Jasia. Nareszcie! Gratulacje dla zwycięzców i do usłyszenia na kolejnych konkursach.

marusia 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Wto Cze 21, 2011 7:05 pm   

W imieniu swoim i zespołu "Hagard" chciałabym pogratulować i podziękować Organizatorom tegorocznego Wojskiego! Zamek przepiękny, atmosfera wspaniała! Pogoda też dopisała, choć były pewne obawy, że może powtórzyć się sytuacja ze Złotoryi. Na szczęście - tak się nie stało! :-) Problem zakwaterowania to odrębna sprawa i niezależna od Organizatorów, więc nie poruszam tego, choć mam nadzieję, że jeszcze pojawią się takie Festiwale, gdzie znaczna większość sygnalistów będzie skupiona w jednym miejscu.
Jednym słowem - WOJSKI 2011 bardzo udany!
Gratuluję Zwycięzcom wszystkich kategorii, a szczególnie naszemu Mazurskiemu Mistrzowi, Poznańskim Posiadaczom Rogu Wojskiego i Warszawskim Mistrzom Muzyki :!: :wink:
Jasiu, panuj nam godnie w tym roku! :grin:
Integracja była wspaniała, będziemy ją bardzo długo pamiętać, ale również nie poprzestaniemy na tym! :-) Wyniki, które zwieńczyły nasz wspólny występ - bezcenne!
Długo będziemy wracać pamięcią do Brzegu...

Do zobaczenia za rok! Tylko gdzie?

Darz Bór!
Magda Worecka (vel marusia)

Mirek 

Wysłany: Śro Cze 22, 2011 12:47 pm   

Migur - nie czepiaj się. Wojtek naszym przyjacielem jest i wielkim przyjacielem muzyki też.
Myślę, że to dzięki Jego zaangażowaniu konkurs uzyskał miano "niezapomnianego". Drobne potknięcia nie zmieniają mojej oceny.
Wojtek - wielkie dzięki za wspaniałą imprezę sławiącą myślistwo polskie.
Pozdrawiam
Mirek ( Echo )

migur 

Wysłany: Śro Cze 22, 2011 1:37 pm   

Widocznie patrzę na sprawę z nieco innej perspektywy. Miałem wątpliwą przyjemność rozmawiać z Panem Łowczym osobiście. Nie chcę ciągnąć tematu. Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja mam nienajlepsze i, z tego co wiem, nie jest ono odosobnione.
Co do zasług, to nie możemy zapominać, że na sukces tej imprezy pracowało wiele osób i to głównie dzięki ich zaangażowaniu ten sukces został osiągnięty.

migur 

Wysłany: Śro Cze 22, 2011 1:39 pm   

A tak przy okazji... Czy znalazł się właściciel tego rogu przyniesionego przez Tomka Gałęzię na Walne Zebranie?

TAXUS 

Wysłany: Śro Cze 22, 2011 8:06 pm   

Osobiście mam podobne zdanie do migura, jednak cała reszta zasługuje na jak największe brawa z bisem! Oby inne konkursy wzięły przykład - brak tu mi tylko tego by większość uczestników była w jednym miejscu, a jeśli nie to przynajmniej blisko siebie, jednak zdaję sobie sprawę, że dla organizatorów to już duży problem, no i by biesiada była w pobliżu zarówno miejsca przesłuchań konkursowych jak i miejsca kwaterunku. Nam się udało pomimo własnej organizacji spania - trafiliśmy do Hagardu i Pieśni Głuszca!!! a to krótki spacerek tylko ("meandrami rzecznymi" trochę dłuższy :P )

.p.s. migur edytuj teksty bo statystykę nabijasz pisząc jeden pod drugim :P

migur 

Wysłany: Śro Cze 22, 2011 10:36 pm   

TAXUS napisał/a:
migur edytuj teksty bo statystykę nabijasz pisząc jeden pod drugim :P

O to właśnie chodzi... Gonię Tumaka :D

Madnessy 

Wysłany: Czw Cze 23, 2011 3:34 pm   

migur napisał/a:
Miałem wątpliwą przyjemność rozmawiać z Panem Łowczym osobiście.

ja również miałam tę okazję ... wymiana zdań bardzo bogata. Facet powinien zastanowić się, co sobą reprezentuje. Ludzie na tak ważnych stanowiskach muszą sobie czasem odmówić takich przyjemności, jak zalanie się w trupa. Festiwal zorganizowany niemalże idealnie. Co było niedograne - uzupełnili ludzie i klimat. wielkie dzięki :)

Blazej Chmielewski 

Wysłany: Nie Cze 26, 2011 10:24 pm   

Minął tydzień od Wojskiego, a dopiero teraz dopadłem do klawiatury.
Jasiu - ukłony raz jeszcze;
Studenci - pierwsza klasa
Organizacja - "perfekcyjna" cyt. Aśka (dzięki za zauważenie Trela w doborowym gronie "nocnych chórzystów")

I można było pograć w przemarszu spontanicznie i Msza Św. frekfencyjna była.

Piękne święto muzyki myśliwskiej na najwyższym poziomie.

Dziękujemy całemu sztabowi ludzi, którzy napracowali się by nam było tak wspaniale.

lukas8705 
Trompes De Pologne

Wysłany: Pon Lip 04, 2011 5:27 pm   

Tyle czasu minęło od wojskiego a relacji zdjęciowej ani widu ani słychu...

marusia 

Pomogła: 2 razy
  Wysłany: Czw Lip 07, 2011 1:02 am   Wojski 2011: Wasze zdjęcia...

lukas8705, cierpliwości! Na pewno zostaną zamieszczone wkrótce.
A swoją drogą, jeśli macie ciekawe zdjęcia z Festiwalu i chcielibyście podzielić się nimi z innymi Kolegami i Koleżankami sygnalistami, to oprócz wysyłania ich tutaj, możecie sami wrzucić je bezpośrednio na Facebooka na stronę Muzyki Myśliwskiej.
Zachęcam do dodawania zdjęć do albumu: "O Róg Wojskiego" - Brzeg 2011

Dzięki temu wspólnie możemy stworzyć unikatowy fotoreportaż z XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej w Brzegu! :smile:

Blazej Chmielewski 

Wysłany: Czw Lip 07, 2011 7:55 am   

Lubię to!

migur 

Wysłany: Nie Lip 10, 2011 11:27 am   

Jakby co, to zdjęcia już są. Na MM, a na facebooku ani widu, ani słychu.
Gdyby ktoś miał więcej innych zdjęć, to proszę podesłać na webmaster@mysliwska.pl

Baudolino 

Wysłany: Czw Lip 28, 2011 2:06 pm   

czy ktoś dostał już DVD z zapisem Konkursu?

martula 

Wysłany: Nie Lip 31, 2011 3:08 pm   

Baudolino chodzi Ci o zdjęcia z konkursu? Ja bynajmniej ich jeszcze nie dostałam...

Baudolino 

Wysłany: Nie Lip 31, 2011 4:11 pm   

nie, chodzi mi o płytę DVD, którą reklamowano jako zapis wszystkich zmagań konkursowych, na którą zapisywano i zbierano kasę jeszcze w Brzegu

Odpowiedz do tematu