muzyka.mysliwska.pl Polski Związek Łowiecki
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Człuchów 2014
Autor Wiadomość
marusia 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Wto Cze 17, 2014 12:42 pm   Człuchów 2014

Witajcie!

Wojski nadchodzi, bardzo żałuję, że po raz pierwszy od 7 lat minie mnie ta nasza największa fiesta w roku... Życzę wszystkim życiowych wykonów zespołowo i solowo! Szczególnie trzymam kciuki za Hagardzistów! :grin: :grin:

Na Forum pojawiają się ostatnio różne opinie i oceny co do przebiegu, oceny i organizacji konkursów (np. ostatni temat - Tułowice 2014). Jak zawsze - tematów jest sporo, a najwięcej przed Wojskim.

Walne Zebranie już w piątek! Nie ma go co omijać i przesiedzieć 2,5 godziny w kawiarni :wink: , tylko przyjść i zaproponować swoje rozwiązania. Czasu jest mało, więc można to jakoś uporządkować. Aby było prościej, zajrzyjcie tutaj na nasz profil na Fb (link poniżej) i odnieście się do propozycji Błażeja Chmielewskiego:

Przed Walnym...

Pozdrawiam,
marusia

MAREK KOCHAN 
MARKOPOL

Wysłany: Wto Cze 17, 2014 1:08 pm   

Miło Cię czytać ! Szkoda ,że tak rzadko zaglądasz na forum . Oczywiście musi być poważny powód Twojej nieobecności czego z pewnością będą żałować Twoi wierni fani :) ))). Co do sugestii przed Walnym to masz jak najbardziej rację wespół z Błażejem . Szkoda tylko ,że pisze to na FB gdy mamy taką piękną naszą stronę . Być może więcej koleżanek i kolegów zagląda na FB .Ja pozostanę wierny MM pl. Niejednokrotnie podejmowałem ten temat by być obecnym na walnym i przedstawiać śmiało nurtujące problemy czy przedstawiać rozwiązania w formie wniosków. Mam nadzieję ,że kilka osób dojdzie na walne i oprócz rutynowego przebiegu będą przedstawiane problemy i formułowane wnioski czy też propozycje uchwał do wykonania przez Zarząd. Inaczej wszelkie pisaniny i klepanie po kątach nie ma sensu . Zobaczymy . Tymczasem pozdrawiam i dziękuję za życzenia które myślę ,że wraz ze wszystkimi wyprostują nam trąby i przyczynią się do pięknej gry. Darz Bór !

Andrzej 

Wysłany: Śro Cze 18, 2014 6:14 pm   

Na początek proponuję wam przeforsować zmianę porządku obrad tak żeby "wolne wnioski" były na początku, a nie na końcu zebrania. Inaczej znowu może zabraknąć czasu na wasze wnioski i propozycje, oraz dyskusje na tematy które naprawdę nas nurtują.
Do spotkania w Człuchowie (również przy piwie :)

Odpowiedz do tematu