muzyka.mysliwska.pl Polski Związek Łowiecki
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Leśny zaprzęg Mikołaja - płyta Leśnej Braci i The Woods
Autor Wiadomość
Blazej Chmielewski 

Wysłany: Śro Gru 23, 2015 1:53 pm   Leśny zaprzęg Mikołaja - płyta Leśnej Braci i The Woods

Cześć!

Słucham w pracy świątecznej płyty Leśnej Braci i Drzewców (?) :wink: , czekajac w blokach startowych na ostre uderzenie w świąteczne gary.
Zastanawiam się, dlaczego ani słowa o tym wydawnictwie? Ani na stronach LP, ani na M/M (do tego niestety już prawie przywykłem i to jasny pstryczek w nos Adminów). Nawet na FB Leśnej Braci nie widać postów?

???

Słuchaliście?

Pozdrowienia dla Leśnej Braci i The Woods, a także życzenia świąteczne, dla ewentualnego bywalca tegoż forum.

MAREK KOCHAN 
MARKOPOL

Wysłany: Śro Gru 23, 2015 10:52 pm   Re

No cóż drogi Bartku z przykrością lecz widzisz jak od co najmniej roku wygląda forum MM :( Martwe :( Nie mniej cenne ,że piszesz o tym wydarzeniu niestety jak widzisz nie znanym ,a szkoda . Dobrze ,że czasami coś ktoś napisze bo inaczej można by pomyśleć ,że klubu nie ma :( .Tymczasem również zdrowych i wesołych Bożych Świąt życzę :)

Karol Jurczyszyn 

Wysłany: Śro Gru 23, 2015 11:48 pm   

Cześć Błażeju (Bartku? :???: )! Witaj Marku!

Muszę przyznać, że o tym wydawnictwie usłyszałem kilka słów od Jasia już jakiś czas temu ale dopiero wczoraj wpadł mi w ręce ostatni "Głos Lasu" i szczerze przyznaję, że przez te dwa dni słucham "Leśnego zaprzęgu Mikołaja" na okrągło bo to naprawdę świetna płyta! Każdy kto słyszał i polubił "Blues pilarza" na pewno entuzjastycznie przyjmie dźwięki Leśnej Braci i The Woods.

Aktywność kompozytorska sygnalistów amatorów daje się ostatnio zauważyć ale to co zrobiła mazurska ekipa zasługuje na uznanie (mnie porwało! :wink: ). Czekam na występ The Woods i Leśnej Braci jako gwiazdy wieczoru na przyszłych festiwalach muzyki myśliwskiej... (albo przynajmniej na konkursie w Spychowie :mrgreen: ).

Na koniec, w imieniu rodziny Jurczyszynów oraz Zespołu Trębaczy Myśliwskich "Gorzowska Knieja", życzę wszystkim sygnalistom i sympatykom muzyki myśliwskiej Miłych, ciepłych Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym, zdrówka oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku! DARZ BÓR!

P.S. Marku trzymam dla Ciebie jeden extra egzemplarz "Głosu Lasu" z płytką... :wink:

MAREK KOCHAN 
MARKOPOL

Wysłany: Sob Gru 26, 2015 6:06 am   Re Karol Jurczyszyn

Witaj Karolu :)
Jest mi niezmiernie miło ,że pamiętasz o mnie :) Karolu jeśli nie było by to kłopotem to proszę wyślij mi te wydawnictwa . Nie mogę się doczekać by posłuchać tych utworów . Do tego Twój głos recenzujący w tak pozytywny sposób dodatkowo pobudza mój apetyt na ich muzyczne dokonania . Koszty wysyłki zwrócę Ci przelewem bądź przy spotkaniu . Mój adres :
46-220 Byczyna ul.Rynek 13 Będę wdzięczen do grobowej deski ;) Tymczasem składam dla Ciebie oraz wszystkich Twoich bliskich jak również koleżanek i kolegów życzenia samych dobrych ,radosnych oraz ekscytujących dni w Nowym 2016 Roku niech będzie lepszy od tego najlepszego w dotychczasowym życiu :) Miło ,że wreszcie ktoś się odzywa na forum i to kto dwaj mistrzowie ! Cieszy to moje oko :)

Jasiu

Wysłany: Nie Gru 27, 2015 11:58 am   

Witam wszystkich!!!

Cieszę się bardzo Błażeju i Karolu że płyta Wam się podoba, co do braku promocji no cóż mam póki co problemy z dostępem do sieci :) plany były naprawdę interesujące, miał być duży materiał w "Głosie Lasu", miał być nagrany odcinek leśnego programu TV o naszym projekcie, ale prawdopodobnie tornado które ostatnio przewaliło się przez DGLP sprawiło że nikt nie miał tam głowy do promocji "Leśnej Braci" :)
co mogę powiedzieć o płycie - miała być "grzeczna" z reguły na koncertach gramy jakby to powiedzieć żywiej :) mam nadzieję że w przyszłym roku będzie okazja abyśmy gdzieś w Polsce zagrali razem z The Woods to się przekonacie :)
wydaliśmy również ten sam materiał w innej okładce, pudełku itd, będzie do kupienia np w klubie sprzedaży wysyłkowej Braci Łowieckiej lub bezpośrednio u nas (nie każdy kto chciałby ją mieć pracuje w LP - więc chcieliśmy aby płyta dotarła do jak największej liczby odbiorców)

pozdrawiam wszystkich serdecznie w imieniu swoim i całej Leśnej Braci życzę Wam aby przyszły Nowy Rok był dla nas szczęśliwy :)
Adam Jażdżewski

Odpowiedz do tematu