muzyka.mysliwska.pl Polski Związek Łowiecki
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SPYCHOWO 2009
Autor Wiadomość
Jasiu

Wysłany: Pią Lip 31, 2009 10:21 am   SPYCHOWO 2009

Witam serdecznie!
Koleżanki i Koledzy jeśli akurat nie wybieracie się na koncert Madonny zapraszamy do Spychowa, przewidujemy zacne towarzystwo, jadła i napitku bez liku, moc atrakcji no i mamy zapewnienie że żaden związek wyznaniowy nie będzie namawiał do bojkotu naszej imprezy:)
w dalszym ciągu przyjmujemy zgloszenia, oczywiście zapraszamy już dzień wcześniej na spływ - wszystkie informacje znajdują się w naszej zakładce na MM - a jeśli ktoś ma ochotę posłuchać mojego "aksamitnego" głosu zapraszam pod nr 664720821:)
przypominam że uczniowie i studenci mają darmochę, ale musimy ze względów logistycznych wiedzieć o Waszym przyjeździe jak najwcześniej
pozdrawiam
Adam Jażdżewski

tumak

Wysłany: Pią Lip 31, 2009 10:19 pm   

Postarajemsja.
Mam nadzieję, że będzie do czego tańczyć na biesiadzie. Bowiem przyjadę z laską.
Tomek
ZSM Augustów

Jasiu

Wysłany: Sob Sie 01, 2009 10:38 am   

z Laską?
Tomku a co na to Twoja urocza Małżonka? :mrgreen:
Rozwiewam Twe wątpliwości - jak zwykle będzie można pograć, pośpiewać no i potańczyć.... naś kliiiijenć naś Pannnnnn - jak trzeba to i trawę pomalujemy na zielono :cool:
Pozdrawiam Jaś

tumak

Wysłany: Sob Sie 01, 2009 7:56 pm   

Nie, nie! Żona zostaje w domu! Ale gra z nami Agnieszka (z Akteonu). Niestety na biesiadzie w Węgorzewie była krótko - potańczyliśmy tylko pare minut. Tu sobie odbijemy! A jakoż ja będę pewnie kierowcą - cóż innego mi pozostanie?

tumak

Wysłany: Sob Sie 01, 2009 9:07 pm   

A w ogóle - Jasiu zmienia mi się numer komórki, teraz jedyny i aktualny to: 883317282

Jasiu

Wysłany: Pon Sie 17, 2009 9:22 am   

V Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego przeszedł do historii - w imieniu organizatorów gorąco dziękuję wszystkim Koleżankom i Kolegom za przybycie ( zwłaszcza tym zespołom które miały naprawdę DDDDAAAALLLLEEEEKKKKOOOO) mam nadzieję że w droga powrotna minęła szybko, bezpiecznie i bez interwencji drogówki :wink:
Kochani jak zwykle proszę o opinię - co Wam się podobało, a co mniej.... dobre wzorce chcemy doskonalić, niedociągnięcia zaś eliminować
niedługo podeślę adminowi zdjęcia - mam nadzieję że co niektórym uzupełnią "luki w pamięci" :lol:
do zobaczenia w Polsce i oczywiście za rok w Spychowie
Adam Jażdżewski
p.s. Mareczku trzymam Cię za słowo :razz:

tumak

Wysłany: Pon Sie 17, 2009 9:40 pm   

FOTKI
http://picasaweb.google.com/galeziat/Spychowo09#

tumak

Wysłany: Wto Sie 18, 2009 7:12 am   

Jasiu napisał/a:
mam nadzieję że co niektórym uzupełnią "luki w pamięci" :lol:

Przypominam mojemu zespołowi (Augustów) o próbie w środę, 16.30 w Nadleśnictwie!

Joanna 
Joanna

Wysłany: Wto Sie 18, 2009 6:46 pm   

Dołączam się do podziękowań Jasia! WIELKIE DZIĘKI zespołom oraz uczestnikom indywidualnym za przybycie!
Poświęciliśmy w organizację tego konkursu masę czasu i pracy, ale dla Was było warto.
W tym miejscu też chciałabym bardzo podziękować pracownikom Nadleśnictwa Spychowo. Wszyscy zaangażowali się w organizację, naprawdę ciężka praca podczas przygotowań (organizatorzy innych konkursów wiedzą o czym mówię) oraz w trakcie trwania imprezy mam nadzieję że będzie przez Was doceniona. Jeśli coś nie wyszło, coś było nie tak - śmiało piszcie, ale i to co się podobało! Przekażemy Wasze uwagi na spotkaniu podsumowującym.
Osobiście z Jasiem uważamy tegoroczną edycję chyba za najbardziej udaną (choć tak naprawdę jest co roku :grin: ). No i nareszcie pogoda była z nami!!! Ale nie nam się wypowiadać! CZEKAMY NA WASZE ZDANIE!
Jak to się mówi? Nie ważne czy dobrze, nieważne czy źle - ważne żeby gadali!
(oby tylko prawdę)
Pozdrawiam i do zobaczenia
Joanka

Joanna 
Joanna

Wysłany: Wto Sie 18, 2009 7:15 pm   

No jak mogłam zapomnieć?!?
III Ogólnopolski Spływ Kajakowy Sygnalistów Myśliwskich, Leśników i Myśliwych Spychowo-Zgon również przeszedł do historii!
W kierunku na Zgon wypłynęło 63 fascynatów muzyki myśliwskiej i kajakarstwa... niektórzy próbowali płynąć tyłem, inni do góry dnem... Zgon zaliczyli wszyscy :lol: , ale ludzi wróciło trochę mniej (ratownicy nie wytrzymali tempa i przed biesiadką się zmyli :twisted: :) Ale i tak bardzo im za opiekę dziękujemy:)
To jak? Można na Was Koleżanki i Koledzy liczyć za rok?

Andrzej 

Wysłany: Wto Sie 18, 2009 9:36 pm   

Joasiu i Jasiu
Dziękowałem już telefonicznie Adamowi w niedzielę, ale spróbuję jeszcze raz.
Naprawdę bardzo dziękujemy za miło spędzone 3 dni. Jesteśmy nagrani, zrelaksowani i wypoczęci – to był super weekend.
Piątkowy spływ to naprawdę mistrzowski pomysł. Spokojny przyjazd dzień przed konkursem daje czas na aklimatyzację, a kilkugodzinny wysiłek fizyczny pozwolił zapomnieć o sobotnich (zawsze stresujących) występach i dał głęboki spokojny sen. Bardzo relaksowe było to popołudnie, a lekkie napięcie widać było jedynie po niespotykanej wstrzemięźliwości alkoholowej uczestników ogniska :mrgreen: .
Sam konkurs jak zwykle u Was przygotowany perfekcyjnie. Kto próbował organizacji tak dużej imprezy to wie ile wysiłku wielu osób trzeba by wszystko dopięte było na ostatni guzik. Zaangażowanie i serdeczność wszystkich pracowników Nadleśnictwa widać było na każdym kroku.
Co do strony muzycznej to chyba trochę za łatwo przyszło Wam zwycięstwo. Niewątpliwie ciekawiej byłoby, gdyby obecny był Akteon, Podleśni, czy Poddębice, czemu ich nie było? Czy to kryzys, czy może poczucie braku obiektywności przy ocenach w poprzednich latach.
Biesiada jak zwykle full-wypas. Jadła i napitków pod dostatkiem, atmosfera świetna a w tym roku dołączyła się również pogoda.
Pograliśmy trochę przy ognisku, ale myślę, że i tutaj widać było, że grono wirtuozów było dość wąskie.
Trochę może zabrakło pomysłu integracyjnego dla wszystkich uczestników biesiady- muzyków, leśników i licznych gości. Może takim pomysłem mogłoby być karaoke w klimatach leśno-biesiadno-myśliwskich. Jakiś akordeon, tekst z rzutnika i zabawa gotowa.
Raz jeszcze podziękowania dla wszystkich, którzy trudzili się przy przygotowaniu tej wspaniałej imprezy. A szczególnie dla Waldka (tego od urlopu) – dzięki jego gościńcowi podróż do domu minęła baaaaaardzo przyjemnie :mrgreen: .
Pozdrawiam.

Jasiu

Wysłany: Śro Sie 19, 2009 3:45 pm   

Andrzeju marzy mi się konkurs na który przyjedzie CAŁA krajowa elita, gdy na deskach amfiteatru podczas galówki zagra ze dwieście osób :lol:
cóż marzenia nic nie kosztują...
co do frekwencji: Poddębice praktycznie nie istnieją (zespół niestety się rozpadł), Podleśni rodzą, Złotoryja po przyjeździe do Olsztyna zapowiedziała że drugi raz w roku taka trasa to trochę za dużo ( ale obiecali że będą za rok :wink: ), Akteon, Venator i Hagard dopadły wakacje, a AbsolVenta przypadki losowe....
wpływ na taki stan rzeczy ma z całą pewnością termin konkursu - zespoły studenckie i szkolne mają wakacje i ciężko Im się zebrać....i tak się cieszę że przyjechały dwa zespoły z krajowej czołówki, choć miały daleko, natomiast nasi sąsiedzi "Galińdziaki" nie potrafili się zebrać......
nigdy nie dotarły do mnie sygnały co do nieobiektywności naszych Jurorów, zawsze staramy się zapraszać do jury osoby cenione za fachowość, docelowo chciałbym mieć pięcioro sędziów, najlepiej reprezentujących różne ośrodki i "szkoły gry"....cóż Akteon i Venator rzadko kiedy rywalizują na jednej scenie częściej niż raz w roku....
natomiast osobiście (nie jako kierownik zespołu :razz: ) chciałem aby Babimost lub Echo nam dokopali, ale przecież nie zepsuję specjalnie solówki, ani nie poproszę sędziów o "przekręcik" :twisted:
pozdrawiam

tumak

Wysłany: Czw Sie 20, 2009 2:04 pm   

Jasiu napisał/a:
nasi sąsiedzi "Galińdziaki" nie potrafili się zebrać......

Tym to nigdy po drodze... 3 razy zapraszałem do Węgorzewa i chyba sobie odpuszczę! A fajnie, przeca, grają.

TAXUS 

Wysłany: Sob Sie 22, 2009 3:10 pm   

Straszny "hektar" mam tam do Was ;(

Odpowiedz do tematu