muzyka.mysliwska.pl Polski Związek Łowiecki
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków-Niepołomice 2010
Autor Wiadomość
TAXUS 

Wysłany: Śro Wrz 15, 2010 3:50 pm   Kraków-Niepołomice 2010

II Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej "O Róg Zbramira" już za nami. Emocje konkursowe już opadły, więc czas zacząć podsumowania.

Uczestników niż w zeszłym roku mniej (zwłaszcza zespołów :( ), pogoda też średnio dopisała choć plus, że nie padało i muzyka przyjemna uchu grała...

Zapraszam do dyskusji i opisywania swoich wrażeń, spostrzeżeń.

Pozdrawiam

TAXUS

migur 

Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 8:22 pm   

TAXUS, A podobno nigdy nie zakładasz nowych postów ;]

Co do Zbramira...
W zeszłym roku organizatorzy I Konkursu o Róg Zbramira postawili sobie poprzeczkę bardzo wysoko.
W tym roku, w wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń, trzeba było drastycznie zmienić plany przesuwając konkurs z wiosny na koniec lata. Zaskutkowało to niestety dużo mniejszą frekwencją uczestników. Konkurs odbywał się w niedzielę, więc biesiadować też trzeba było z umiarem.
Mimo przeciwności organizatorzy stanęli na wysokości zadania, co staje się już "nową świecką tradycją" :) Impreza została przeprowadzona profesjonalnie - wszystko dopięte na ostatni guzik, doskonała konferansjerka, brawurowy koncert zespołu Trompes de Pologne (gratuluję wykonania "Wielkiej Ciszy Wieczornej"), no i biesiada - trochę skromniejsza, ale obfitująca w jadło, napitek i kapelę góralską.
Trzeba mieć nadzieję, że w przyszłym roku konkurs odbędzie się w planowanym terminie i wszystkie okoliczności będą sprzyjać organizatorom.

Organizatorom gratuluję i czekam na III Konkurs o Róg Zbramira. Do zobaczenia w przyszłym roku!

TAXUS 

Wysłany: Śro Wrz 22, 2010 10:04 pm   

migur napisał/a:
TAXUS, A podobno nigdy nie zakładasz nowych postów ;]

kto to tak powiedział, że nie zakładam? :D jeśli ja to chyba byłem pod znaczącym wpływem napojów nisko, średnio lub wysoko (tudzież bardzo wysoko) procentowych :P

migur 

Wysłany: Czw Wrz 23, 2010 1:12 am   

TAXUS napisał/a:
kto to tak powiedział, że nie zakładam?

Sam we własnej osobie w Biłgoraju :D

TAXUS 

Wysłany: Pią Wrz 24, 2010 7:48 pm   

Racja - bo nie lubię, lecz gdy potrzeba i coś mnie nurtuje to wtedy jeśli nikt się do czegoś nie kwapi to ja zakładam :P ciekawość trzeba zaspokajać przecież

a tak .p.s. http://www.youtube.com/watch?v=xtPv_g7TBPY - miłego słuchania ;-)

Valkyrietoxic 

Wysłany: Pią Gru 17, 2010 6:34 pm   

Jak dla mnie konkurs bomba !!! Troszku mało uczestników było (myślę, że rozsyłanie zaproszeń, choć kosztowne, pomogłoby...), ale rywalizacja na wysokim poziomie.
Organizacja godna podziwu (daj Boże taką na Rogu Wojskiego...).
Nagrody wręcz genialne ! Szkoda tylko, że na biesiadzie nie mogłem zostać :cry: ale cóż... obowiązki.

Darz Bór !

marusia 

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 7:24 pm   

W imieniu Organizatorów, dziękuję wszystkim za udział w II Małopolskim Konkursie Sygnalistyki Myśliwskiej w Niepołomicach, a także za opinie na jego temat. W tym roku los pokrzyżował nam plany co do terminu konkursu, więc było troszkę kameralniej, lecz atmosfera była równie wspaniała jak rok temu! Jednocześnie, mam nadzieję, że w kwietniu 2011 roku spotkamy się w Niepołomicach już w gronie szerszym, co najmniej takim jak na pierwszym "Zbramirze". Do zobaczenia w 2011 roku w Niepołomicach! :smile:

Wszystkim Koleżankom i Kolegom Sygnalistom życzę
Spokojnych, Magicznych i Rodzinnych Świąt oraz Szczęśliwego, Pomyślnego 2011 Roku!

Magda Worecka

Odpowiedz do tematu