muzyka.mysliwska.pl Polski Związek Łowiecki
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków 2013
Autor Wiadomość
Jasiu

Wysłany: Pon Lut 25, 2013 6:35 pm   Kraków 2013

Witam!
Zabierając się za utwór obowiązkowy w Mb, zauważyłem pewne nieścisłości (głos II Par-force, druga część) między wersją opublikowaną miesiąc temu na MM a wersją wydaną w informatorze konkursowym dostarczonym mnie drogą pocztową:) czy ktoś się orientuje która wersja jest obowiązująca?
Pozdrawiam

sygnalista

Wysłany: Śro Lut 27, 2013 11:06 am   

Drogi Jasiu, nie wiem jaką wersję " Marsz" Idzikowskiego dostarczono Tobie mailem, ale to co jest wydrukowane w Informatorze "Rogu Wojskiego" w Krakowie i tym co jest teraz na stronie nie ma różnicy. Dla sprawdzenia proszę Cię prześlij mi wersję jaką masz.
Pozdrawiam
Darzbór
Krzysztof Kadlec

Blazej Chmielewski 

Wysłany: Śro Lut 27, 2013 12:34 pm   

Jasiu.
A od kiedy Ty grasz II parf?
Dociśnij melodię i zakryj dziada :twisted:

Idą na Mistrza jaśki.. nic nie odpuszczą..

Pozdrawiam żartobliwie..
:cool:

Jasiu

Wysłany: Śro Lut 27, 2013 2:29 pm   

Witam!
prawdopodobnie chochlik drukarski wkradł się w pierwszą wersję opublikowaną
http://www.muzyka.mysliws...131/kmm_131.pdf
chodzi o pierwszy takcik, domyślam się że mam go spalić i zapomnieć :)
Błażeju jak nie teraz to kiedy? :mrgreen:
przecież nie możemy czekać aż "Harpagany z Rzeczenicy" podrosną i zaczną okupować pierwsze lokaty :razz:
pozdrawiam

sygnalista

Wysłany: Śro Lut 27, 2013 2:40 pm   

Spalić, wyrzucić albo ... i zapomnieć! Jasiu, wydrukuj to co jest na stronie i będzie OK.

Blazej Chmielewski 

Wysłany: Śro Mar 06, 2013 1:51 pm   

Dobrze Jasiu.

To akurat jeden moment gdzie się "dziada" przykryć nie da. Mało tego - każdy "um pa pa" marzy o takiej swojej 1/2 sekundy popisu!
Dobra robota Mistrzuniu.

Do zobaczenia!

lesny_trol 
Leśny Trol

Wysłany: Pią Mar 15, 2013 12:49 am   

Tak, tak, wiem. Koledzy mi też to mówią, że się czepiam, ale jeśli chodzi o konkurs mam parę "ale"...

1. Czy niecałe 6 minut na jeden punkt Walnego to nie trochę mało? Mamy ponad 800 członków i jestem świadom że wszyscy nie przyjadą, ale jeśli choćby dziesięciu będzie coś chciało powiedzieć to będzie kibel jak w zeszłym roku. Rozumiem, że wolnych wniosków oprócz oklasków nie ma być...? :razz:

2. Chciałem pojechać z synem, ale się boję, że nie wytrzyma na koncertach bez wyjścia, bo jeszcze nie ma 10 lat, a wychodzić nie można bo zakaz. Sam o siebie się boję choć lubię te koncerty, ale jak co się wydarzy to zostaje tyko pielucha? Albo zrobię, jakie niesportowe zachowanie i pozaregulaminową karę dostanę w postaci pożarcia przez smoka lub co gorsze przez dziewicę, i tu zacytuję Jaćkę z filmu "Sami Swoi" "Jak ja teraz do domu wrócę?”. Nie wiadomo, co może być karą pozaregulaminową. Wanda nie chciała Niemca i pozaregulaminowo musiała wskoczyć do Wisły. :wink:

3. Jak będą wyglądać osoby porządkowe? Czy można opublikować ich zdjęcia lub czy będą jakoś charakterystycznie ubrani żebym wiedział, do kogo się zgłosić w przypadku awarii. Myślę, że nie będą to panowie w dresach... :mrgreen:

4. A co do „nadużywek” to jak jest 100 osób to zawsze się znajdzie trzech wariatów. Można nawet zastosować na ten czas prohibicję w całym województwie, ale taką moc ma tylko Grzesiu Lato i Miszel Platini na Euro. :lol: Jest to złe i trzeba o tym mówić ale nic na to nie poradzimy.

5. Co do zapisu o ubiorach, który pojawił się nie wiedzieć, czemu wg. mnie w związku z przerostem formy nad treścią, co kłuci się z charakterem popularyzacji sygnalistki. Czy nie lepiej byłoby wrócić do zapisu z regulaminu Tucholi, Ciechocinka, Kwidzyna, i tu cytuję:
"strój o charakterze i przeznaczeniu estradowym w stylu myśliwskim, leśnym, historycznym o wysokich walorach estetycznych, mundury myśliwskie, mundury leśników i szkół leśnych, a także garnitury i inne stroje uroczyste posiadające elementy łowieckie takie jak, np.: krawat, broszka, kolor ubrania itp.- 10 punktów.
schludne ubranie bez elementu łowieckiego - 7 punktów.
rażąca dysharmonia w ubiorze zdecydowanie obniża ocenę."
Czy to nie było piękne, proste i wystarczające? Ale ktoś musiał wpaść na novum :mad: , że mundury "muszą", nie "mogą" być zgodne z regulaminami i to nie za muzykę będziemy obniżać punkty, ale za strój (chwała dla Członków Komisji, którzy traktują te zasady po ludzku, ale zamieszanie i tak jest). A zakład, że w każdym zespole znajdę coś nie tak? Już widzę jak zjawia się szwadron ułanów sygnalistów (toć mogą, bo stroje historyczne) i Komisja sprawdza ich ubiór czy jest zgodny z regulaminem przedwojennym. :razz:

Dla uważnych, którzy nie chcą utracić cennych punktów przypominam, że w mundurze leśnika nie mam mowy o pasku ani szelkach, zatem proszę ich nie ubierać. Ja spodnie sobie na występ przyklejam do brzucha klejem i jest O.K. :cool:

To co? Mam trochę racji? I nie ma się tu, co nabzdyczać tylko przemyśleć skonsultować i poprawić niejasności. Wszak wszyscy chcemy spotkać się, spędzić razem czas, zobaczyć trochę ciekawych miejsc w okolicy i walczyć w miłej atmosferze z wzajemnym uznaniem i szacunkiem wg jasnych zasad. No i trzeba pamiętać, że wielu członków zespołów to są ludzie dorośli i to nie tacy, co ukończyli wczoraj 18 lat i trudno z konkursu robić obóz wojskowy. A o naszą kochaną młodzież muszą dbać ich opiekunowie i ona sama wszak oni przyszłością Narodu.. Pozdrowienia dla opiekunów. Ciężka warta ich czeka, ale jak wiadomo z molodymi krew nie woda…..

Ja sam sobie wymierzę teraz karę pozaregulaminową za takie długie wpisy :mrgreen: Pozdrawiam.

TAXUS 

Wysłany: Pon Maj 13, 2013 8:58 pm   

no polałeś polałeś ale bynajmniej z sensem :D podnoszę obie ręce na "TAK" :P

migur 

Wysłany: Śro Maj 22, 2013 11:16 pm   

Wylosowano zestawy konkursowe na Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej Kraków - Niepołomice 2013! ZAPRASZAMY!!!

Odpowiedz do tematu